sobota, 5 listopada 2016

#56 David Siegel

Hejka! Trochę mnie tutaj nie było, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie! Postaram się wrócić, ale nie obiecuję, że wpisy będą pojawiały się regularnie. Postaram się wprowadzić też jakieś nowe rzeczy związane z skokami, a nie tylko autografy. Będzie na pewno więcej relacji, wywiadów i tak dalej, ponieważ lubię to robić i sprawia mi to przyjemność. Przez ten czas jak mnie nie było otrzymałam tylko jedną kopertę z Niemiec, co w niej było to niedługo. Zapraszam również do zakładki "wymiana" oraz na mojego  instagrama. Sezon rozpoczyna się już za 20 dni! Aaa, nie mogę się doczekać. A co się działo w świecie skoków, gdy mnie nie było? Powiem Wam takie najważniejsze informacje, ponieważ pewnie wszystko już wiecie. O tym to muszę powiedzieć - mój ulubiony skoczek Daniel Andre Tande został Mistrzem Norwegii, a wśród Pań najlepsza okazała się Maren Lundby. Pewnie słyszeliście o tym, że Robert Kranjec z powodu kontuzji nie wystąpi w sezonie 2016/2017. Alexander Stoeckl podał sześciu skoczków, którzy  wezmą udział w inauguracji Pucharu Świata 2016/2017.  Są to Johann Andre Forfang, Daniel Andre Tande, Anders Fannemel, Andreas Stjernen, Joachim Hauer oraz Joacim Oedegaard Bjoereng, a kto jest tym siódmym skoczkiem dowiemy się niedługo. Aktualnie norwescy skoczkowie przebywają na zgrupowaniu w Hiszpanii. Polscy skoczkowie aktualnie przebywają krótkim zgrupowaniu w austriackim Hinzenbach. A o to ich skład na Kuusamo: Maciej Kot, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Klemens Murańka, Stefan Hula oraz Aleksander Zniszczoł. Teraz zapraszam do autografu.

David Siegel (ur. 28 sierpnia 1996) – niemiecki skoczek narciarski, reprezentant klubu SV Baiersbronn. Złoty medalista indywidualnie oraz złoty i brązowy drużynowo Mistrzostw Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2016.

Czyj autograf? - David Siegel
Jak zdobyłam? - Napisałam na adres Davida, który mogę podać po kontakcie przez maila
Autograf z dedykacją? - Tak
Ile czekałam? - 5 miesięcy Życzę Wam miłego tygodnia i wypchanych skrzynek! W najbliższym wpisie jak się uda, to będzie niespodzianka!

14 komentarzy:

 1. gratulacje http://autografymacderer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! :)
  A ja mam bez dedykacji :(
  Ale nie narzekam, bo dostałam od niego coś jeszcze :D Zapraszam do mnie: http://oczami-skokomaniaczki.blogspot.com/2016/11/autografy-maciej-kot.html

  :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! i Czekamy na niespodziankę ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje:)
  zapraszam na nowy post: http://autografyryska.blogspot.com/2016/11/27-kaarel-nurmsalu.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie gratuluję! To, że ja Davida bardzo lubię wiadomo :D zapraszam do mnie na nowy post: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/11/52-krzysztof-leja.html :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :)
  http://autografykejmy.blogspot.com/2016/11/1141152-krzysztof-biegun.html

  OdpowiedzUsuń