sobota, 27 sierpnia 2016

#50 Luca Egloff + PLASTRON

Hejka! No to niestety ostatni wakacyjny wpis na blogu w te wakacje! Szkoda, że dobiegają końca. Były to moje najlepsze wakacje w życiu, ale mam nadzieję, że te za rok będą jeszcze lepsze! Tak, tak jeszcze się te nie skończyły, a ja już marzę o kolejnych. Dawno nie było wpisu z autografem, ale po 3 tygodniach znowu się pojawia! Chciałam, aby dzisiejszy wpis był wyjątkowy, ponieważ to już 50 autograf na blogu! Na początku miał to być inny autograf, ale wczoraj, gdy zobaczyłam kopertę i co w niej było, od razu stwierdziłam, że on musi pojawić się dzisiaj. W końcu spełniło się moje marzenia - otrzymałam plastron! Już pięknie wisi na mojej ścianie, a ja nadal cieszę się z jego powodu. W tym tygodniu u mnie 3 koperty! A u Was? Tak jak wspominałam to już 50 autograf, i chciałabym podziękować za wszystkie wyświetlenia, komentarze. Zakładając bloga, nawet nie myślałam, że zajdę tam, gdzie właśnie jestem. Poznałam wiele niesamowitych osób dzięki #SJF, byłam na zawodach i spełniam marzenia. Za tydzień nie będzie wpisu z autografem, ale coś nowego, czego nigdy na moim blogu jeszcze nie było. Z czego mega się cieszę, że mogłam to zrobić, a co dowiecie się za tydzień. Jeśli chcecie szybciej wiedzieć, co nowego to zapraszam na mojego instagrama, ponieważ tam czasem dodaję zdjęcia związane z skokami - martyna_1104
Wracając do dzisiejszego konkursu LGP w Hakubie to bardzo się cieszę, że zwyciężył Fannemel, ponieważ ja bardzo kibicuję Norwegom. I jestem niesamowicie szczęśliwa, że na skocznie wrócił Daniel, i oddaję świetne skoki, i gratuluje mu dzisiejszego 9 miejsca. Również gratulacje do Huli i Ziobro, którzy dzisiaj punktowali. 
Zaktualizowałam wpis z autografem Andrzeja Stękały, więc zapraszam! I również chętnie wymienię się autografami, moje możecie zobaczyć w zakładce wymiana.
Dzisiaj się troszkę rozpisałam, ale mam nadzieję, że wszyscy przeczytali to do góry! Teraz zabieram się za pisania kolejnych listów do skoczków! 

Luca Egloff (ur. 6 czerwca 1995) – szwajcarski skoczek narciarski, reprezentant klubu SC Grabserberg. Brązowy medalista mistrzostw kraju z 2012 roku. 23 listopada 2014 w Klingenthal zadebiutował w zawodach Pucharu Świata, zajmując 49. Miejsce.

Czyj autograf? - Luca Egloff
Jak zdobyłam? - Napisałam na prywatny adres Luca, mogę podać po kontakcie przez maila.
Autograf z dedykacją? - Tak
Ile czekałam? - 18 dni
 Wypchanych skrzynek! Cudownych ostatnich dni wakacji, i do zobaczenia za tydzień!

18 komentarzy:

 1. Serdecznie gratuluję, świetna pamiątka! ;) aż jestem ciekawa co tam dla nas wymyślisz za tydzień :) Co do wakacji to te dla mnie też były wspaniałe i w pewien sposób przełomowe :)
  zapraszam :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/08/45-lukas-hlava-filmik-dla-davida.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje:)
  zapraszam na nowy post:
  http://autografyryska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ;)
  Nowy post: http://autografymarty2000.blogspot.com/2016/08/grzegorz-staszewski.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję. Zapraszam do mnie http://autografyjr.blogspot.com/2016/08/bartek-waga.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. Zapraszam do mnie http://autografyjr.blogspot.com/2016/08/bartek-waga.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Wielkie Gratulacje! <3
  Zapraszam do mnie na nowy post
  http://dreamerworldfototravel.blogspot.com/2016/08/budapeszt-w-jeden-dzien-niestety-to-juz.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielkie Gratulacje! <3
  Zapraszam do mnie na nowy post
  http://dreamerworldfototravel.blogspot.com/2016/08/budapeszt-w-jeden-dzien-niestety-to-juz.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Wielkie Gratulacje! <3
  Zapraszam do mnie na nowy post
  http://dreamerworldfototravel.blogspot.com/2016/08/budapeszt-w-jeden-dzien-niestety-to-juz.html

  OdpowiedzUsuń